RESPUBLIKINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSO „VANDENS LAŠELIO SAPNAS“ LAIMĖTOJAI

1a ir 3a klasių mokiniai kovo mėn. dalyvavo respublikiniame ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų konkurse „Vandens lašelio sapnas“, kurį organizavo ir inicijavo Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Organizatoriai sulaukė apie 100 darbų iš įvairių Lietuvos miestų: Šiaulių, Jurbarko, Panevėžio, Kelmės, Kretingos, Raseinių, Kazlų Rūdos, Klaipėdos, Skuodo, Tauragės, Alytaus.

Mūsų progimnazijos mokiniai pelnė net 5 prizines vietas. 1-2 klasių grupėje I vietos laimėtoja tapo 1a klasės mokinė Melita Gailiūtė, o III vietos laimėtoja - 1a kl. mokinė Emilija Aristinidi (mokyt. Irena Povilauskienė). 3-4 klasių grupėje 1 vietą užėmė 3a klasės mokinės Elija Šatkutė ir Ornela Margelytė, 2-ąją vietą – 3a kl. mokinys Ugnius Bagdonavičius, 3-ąją vietą – 3a kl. mokiniai Gilija Atstopaitė ir Benas Gilaitis (mokyt. Rima Dilinskienė).

Džiaugiamės 1a ir 3a klasių mokinių laimėjimais ir linkime sėkmės kituose konkursuose.