STEAM programos „STEAM GENIJAI“ antrasis užsiėmimas

STEAM programos „STEAM GENIJAI“ antrojo užsiėmimo metu (2025 m. gegužės 13 d.) Šiaulių Gegužių progimnazijos mokiniai gilino žinias apie Micro:Bit mikrokompiuterius, jų panaudojimo galimybes kasdieniame gyvenime ir jų teikiamą naudą. Užsiėmimo metu mokiniai kūrė ir testavo programas, integruodami animacijų, šviesos, garso ir teksto elementus.

Praktinių veiklų metu buvo sukurti ir išbandyti tokie projektai kaip „Meilės termometras“, skaičiaus spėjimo žaidimas bei žingsniamatis. Siekiant įtvirtinti įgytas žinias, mokiniai dalyvavo interaktyviame programavimo žaidime, kuriame galėjo pritaikyti savo kūrybiškumą bei loginį mąstymą. Reflektavo mokiniai konstruodami savo emocijas LEGO kaladėlėmis.

Šios veiklos metu mokiniai ugdė asmenines, iniciatyvumo ir kūrybingumo, socialines, pažinimo, mokėjimo mokytis ir dalykines kompetencijas.

Autorius:
Kristina Juodeikienė

Nuotraukos:
Kristina Juodeikienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas