Dainų progimnazijos jaunieji samariečiai lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose

  • Paskelbta: 2024-04-05
  • Kategorija: Išvykos

2024 m. balandžio 3 d. Šiaulių Dainų progimnazijos jaunieji samariečiai kartu su 3-8 klasių mokiniais Margarita Bričkute, 3e kl., Domantu Garalevičiu, 3e kl., Dmitrij Moldavancev, 5d kl., Faustina Bloškyte, 6a kl., Benu Vasiliausku, 6a kl., Ąžuolu Poneliu, 6b kl., Adrijumi Racevičiu, 6b kl., Roberta Gumuliauskaite, 7a kl., Austėja Jokubaityte, 7a kl., Matu Šemetulskiu, 7d kl., Emilija Juodeikyte, 8b kl., ir Rusne Jaselskyte, 8c kl., lydimi tikybos mokytojos L. Jankauskienės, muzikos mokytojos I. Jonavičienės vyko į Šiaulių m. savivaldybės globos namus. Tokie apsilankymai jau tapo Dainų progimnazijos tradicija. Kiekvienais metais jaunieji samariečiai sveikina globos namų gyventojus švenčių proga ir dovanoja jiems pačių pagamintas dovanėles bei šypsenas.

Šį kartą šaunieji mokiniai vyko į globos namus, kad pasveikintų gyventojus su šv. Velykomis gražiais muzikiniais kūriniais, įteiktų su entuziazmu pačių padarytas šventines atvirutes, įvairias dovanėles, pasakytų sukurtus sveikinimo žodžius, skirtus senelių globos namų gyventojams šv. Velykų proga.

Dėkojame Šiaulių Dainų progmnazijos 3-8 kl. mokiniams už originalias atvirutes, už aktyvų dalyvavimą, o jų tėveliams – už supratimą ir palaikymą. Visus vienijo graži tarpusavio bendrystė.

Autorius:
Laisva Jankauskienė, Ingrida Jonavičienė

Nuotraukos:
Laisva Jankauskienė, Ingrida Jonavičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas