ŠALIES PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ IR LOPŠELIŲ-DARŽELIŲ VAIKŲ PIEŠINIŲ PARODOS-KONKURSO NUGALĖTOJAI

• Paskelbė : Kristina Juodeikienė
  • Paskelbta: 2024-04-18
  • Kategorija: Didžiuojamės

Nuo 2024 kovo 25 d. Gegužių progimnazijoje vyko šalies pradinių klasių mokinių ir lopšelių-darželių vaikų piešinių paroda-konkursas „Paukščiai parskrido, visas svietas atgijo“, skirta 40- ties paukščių dienai paminėti.

Konkurso dalyviai buvo skirstomi į amžiaus grupes. Kiekvienoje amžiaus grupėje kompetentinga komisija išrinko I-III vietos nugalėtojus ir laureatus.

1 klasių kategorijoje: III vietą laimėjo Miglė Žukauskaitė (mokytoja N. Vėlienė). Laureate tapo Rugilė Radžiūtė (mokytoja R. Viliuvienė).

2 klasių kategorijoje: II vieta laimėjo Martynas Butkus (mokytoja R. Blekaitienė). Laureatais tapo Domilis Daukas ( mokytoja A. Patapkinienė), Emilija Aristinidi (mokytoja I. Povilauskienė).

3 klasių kategorijoje: III vietą laimėjo Aronas Sidorenko (mokytoja J. Maziliauskienė). Laureate tapo Skaistė Mažeikaitė (mokytoja J. Eirošienė).

4 klasių kategorijoje: Deimantė Šukytė (mokytoja L. Mateikienė). Laureatais tapo Eglė Narbutaitė (mokytoja R. Dilinskienė), Dominykas Markulis ( mokytoja R. Rinkūnaitė), Rugilė Butkutė (mokytoja R. Solovjovienė).

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės kituose konkursuose.