Respublikinė vaikų ir jaunimo fotografijų paroda „Aš kitas Aš“

  • Paskelbta: 2024-04-30
  • Kategorija: Renginiai

Respublikinė vaikų ir jaunimo fotografijų paroda  „Aš kitas Aš“  yra Vaikų ir jaunimo meno festivalio “Alfa karta x 6“ dalis (pasibaigusio). Parodoje dalyvauja daugiau negu 100 mokinių iš Žeimelio, Baisogalos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Ukmergės ir Vilniaus. Paroda yra kilnojamojo pobūdžio, ji buvo eksponuojama daugelyje regiono vietovių.

Menininkų foto darbuose atsispindi kūrybiškai per objektyvą perteiktos jaunimo mintys apie save ir savo aplinką. Jos atliepia parodos uždavinius: stiprinti vietos jaunosios kartos kultūrinį-meninį bendruomeniškumo identitetą, suteikti galimybę vaikų ir jaunimo meninei saviraiškai, kūrybiškumui, populiarinti vaikų ir jaunimo fotografiją, plėsti bendradarbiavimą su kitomis Lietuvos regionų bendruomenėmis, dalinantis kūrybinių raiškų įvairove, inovatyviomis tendencijomis.

ŠMKC „Laiptų galerijoje“ parodos atidarymo metu buvo pagerbti Šiaulių miesto mokiniai, kurie dalyvavo parodoje, įteiktos Šiaulių Dainų progimnazijos direktorės padėkos.  Šiuo metu paroda eksponuojama Šiaulių Dainų progimnazijoje, Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Aido g. 8). Nuo gegužės 1 d. eksponuojama Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 1, Kuršėnai).

Dėkojame organizacijom už bendradarbiavimą ir jaunimui už kūrybines iniciatyvas.

 Fotografijos iš ŠMKC "Laiptų galerija" archyvo

Informaciją parengė Marytė Ruzgytė, Naujųjų medijų mokyklos vadovė

Autorius:
Marytė Ruzgytė

Nuotraukos:
Fotografijos iš ŠMKC

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas