Sveikiname ir didžiuojamės!

2024-05-02 Lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose mergaičių ir berniukų komandos varžėsi 60 m, 500 m ir 800 m bėgimuose, šoko į tolį ir metė kamuoliuką. Dainų progimnazijos mergaičių komanda (Gabija Augustinavičiūtė, Austėja Safonovaitė, Gabrielė Gerasimenko 7b kl., Enrika Pocevičiūtė 7d kl., Augustė Astramskaitė, Ignė Šimkūnaitė 6b kl.,) iškovojo I-ają vietą, o Gabija Augustavničiūtė tapo absoliučia čempione asmeninėje įskaitoje. Mergaičių komanda atstovaus Šiaulių miestą tarpzoninėse lengvosios atletikos keturkovės varžybose. Dainų progimnazijos berniukų komanda užėmė IV vietą, tačiau Majus Šukys 7b kl. asmeninėje įskaitoje užėmė III-iąją vietą. Mokinių pasiekimais džiaugėsi fizinio ugdymo mokytojai Edita Gapšienė ir Aivaras Kvedaravičius.