Sveikiname ir didžiuojamės!

2023-05-03 Lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo (Šiaulių miesto) lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose mergaičių ir berniukų komandos varžėsi 60 m, 500 m ir 800 m bėgimuose, šoko į tolį ir metė kamuoliuką. Dainų progimnazijos berniukų komanda (Emilis Lauruška-7b kl., Domas Grigaitis, Ugnius Ramanauskas, Titas Jomantas-7c kl., Majus Šukys-6b kl., Kajus Putvinskis-6c kl.) iškovojo 2-ąją vietą, mergaičių komandai (Rasa Miniauskaitė-7c kl., Gabija Augustinavičiūtė, Austėja Safonovaitė, Saulė Šiumberevičiūtė-6b kl., Smiltė Garšvaitė, Augustė Steponavičiūtė-6a kl.) atiteko 3-ioji vieta. Majus Šukys iškovojo 3-iąją vietą, o Domas Grigaitis tapo absoliučiu čempionu asmeninėje įskaitoje. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės.